Czy dziecko może bawić się na karuzeli?

Ten artykuł został przygotowany we współpracy z 123kids.pl

Dobrym pytaniem, które warto sobie zadać jest „Czy dziecko może bawić się na karuzeli?”. Przejażdżki na karuzeli to zabawa dla wszystkich grup wiekowych, ale czy dziecko może się na niej bawić? Oto kilka wskazówek, o których warto pamiętać. Karuzela 3-osobowa jest idealna dla niemowląt i maluchów. Twoje dziecko będzie cieszyć się zarówno wirowaniem, jak i huśtaniem, jednocześnie rozwijając podstawowe umiejętności motoryczne, świadomość przestrzenną i interakcje społeczne.

Pierwszy gość może zacząć od karuzeli o niskim poziomie. Ta zabawka jest łatwa do złożenia. Posiada kolorowe elementy i toczy się po solidnej drewnianej podstawie. Do wyboru są trzy dwustronne konie i siedem drewnianych elementów. Jasne kolory i odważne wzory zachęcą do kreatywności. Dobrym pomysłem może być przyniesienie ze sobą butelki z formułą dla niemowląt, aby dziecko nie było zbyt przerażone.

Wysokiej klasy karuzela ma parasolkę z gwiazdą i siedzenia, które można zwinąć, aby się kręciły. Karuzela z trzema siedziskami jest odpowiednia dla niemowląt od 3 miesiąca życia. Karuzelę Baby Star można kupić w zestawie z innymi zabawkami, takimi jak zestaw zabawowy Fairytale Friends czy Baby Amusement Park. Poza tym karuzelę Baby Star można połączyć z innymi zabawkami, takimi jak figurka Panda Baby.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane