Jakiego rodzaju ręcznika powinnaś użyć, aby wytrzeć dziecko do czysta?

Jakiego rodzaju ręcznika powinnaś użyć? Istnieje wiele różnych opcji. Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem chusteczek dla dzieci, możesz zacząć od ściereczki lub ręcznika jednorazowego. Najlepszą opcją jest ściereczka. Jest to bardzo chłonna szmatka, która nie zrani delikatnej skóry Twojego dziecka. Możesz również zrobić własne chusteczki wielokrotnego użytku z tkaniny. Wybierz grubą i miękką szmatkę. Stare flanelowe prześcieradła również się sprawdzają.

Wysokiej jakości ręcznik jest niezbędny do utrzymania ciepła dziecka. Możesz uzyskać 100% bawełniany ręcznik z kapturem z frotte od Little Tinkers World za mniej niż 3 USD. Jest organiczny i wykonany z miękkiego materiału. Większość rodziców-recenzentów uwielbia ręcznik z kapturem, ponieważ nie drapią delikatnej skóry dziecka. Ocena 4,6 gwiazdek na Amazon to solidny znak jakości. Niektórzy recenzenci donoszą, że ręcznik jest zbyt cienki i nie pasuje do szyi dziecka. Niemniej jednak wielu rodziców lubi rozmiar ręcznika z kapturem i niestrzępiący się materiał.

Możesz również rozważyć ręcznik z kapturem. Ręcznik z kapturem dla dziecka jest niezwykle miękki i pozostanie bez zapachu nawet po wielu praniach. Bambus jest popularnym wyborem tkaniny na ręczniki dla dzieci, ponieważ zużywa bardzo mało wody, nie wymaga pestycydów i uzupełnia tlen w atmosferze. Ponadto bambus jest naturalnym źródłem tkaniny.

Używanie ręcznika z kapturem jest ważne, gdy masz do czynienia z noworodkiem. Taki ręcznik jest bardziej chłonny niż tradycyjny. Kaptur nie jest zbyt duży, co jest ważne, gdy skóra dziecka dopiero się rozwija. Ręcznik z kapturem jest również niezbędny podczas kąpieli. Tak więc, podczas zakupów ręcznika z kapturem, rozważ korzyści płynące z jego zastosowania.

Ręcznik z kapturem zapewni dziecku suchość i ciepło, a ręcznik z kapturem z bawełny frotte pomoże utrzymać dziecko w czystości. Ręczniki z kapturem będą bardziej chłonne i bardziej miękkie niż standardowe ręczniki dla dzieci. Dodatkowo ręczniki te posiadają dwa haczyki ścienne ułatwiające suszenie. W przypadku, gdy trzeba często zmieniać ręcznik z kapturem, dobrze jest trzymać zapasowy ręcznik pod ręką w łazience.

Ręczniki, które pasują do rozmiaru dziecka, są najlepszą opcją na czas kąpieli. Większość ręczników kąpielowych dla niemowląt ma standardowy rozmiar trzydziestu na 30 cali, ale są większe rozmiary dla maluchów. Pamiętaj, aby przed zakupem ręczników sprawdzić wymiary! Kiedy je myjesz, używaj zimnej wody i nie używaj barwników ani substancji zapachowych. Możesz również użyć ciepłej lub gorącej wody do dezynfekcji. Ważne jest, aby używać ściereczki dla niemowląt i ręcznika kąpielowego dla niemowląt z kapturem.

Przed umyciem rąk dziecka, należy umyć własne. Powinnaś umyć przód i tył dłoni, a także palce i fałdy skórne. Pamiętaj, aby paznokcie były krótkie i nie zapomnij wyszorować miejsc, które są najbardziej narażone na zabrudzenie. Jeśli Twoje dziecko nie lubi zimnej wody, spróbuj użyć ciepłej. W przeciwnym razie, jeśli użyjesz zimnej wody, ryzykujesz, że dziecko będzie miało dreszcze i będzie podrażnione.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane